Interjera dizains un projektēšana

Papildinformācija:
Barbara Freiberga  - 28307476
e-pasts: barbara@sapnustudija.lv
 
Sapnis, fantāzija, iztēle un ideja... Tie ir vienoti savā starpā ar neredzamām zelta stīgām... Līdz beidzot rodas skice, plāns, telpa un interjers!
Idejas nav pakļautas laika plūdumam - tās vienmēr ir tepat līdzās: cauri gadsimtiem sajaucas un apvienojas, radot aizvien jaunas un interesantas iespējas.
Mēs kopīgi tās atrodam un izveidojam to vienīgo, labāko, interesantāko, lai īstenošanas brīdī vēl dotu sev iespēju mainīt un papildināt, iegūstot apburošā sapņa iemiesojumu dzīvē.

Mēs būsim priecīgi palīdzēt jums iekārtot jūsu majokli vai biroju, kafeinīcu vai kinozāli, dārzu vai terasi.
Jūsu ērtībai , zem sadaļas Interjera dizains un projektēšana Jūs atradīsiet mūsu studijas piedāvātos variantus sadarbībai. 

 Sapņu Studija, interjera dizains, arhitektūra, dizainere Barbara Freiberga

Miele Gallery Riga interjera dizains sadarbībā ar Miele AG interjera dizaineriem arhitektes Līgas Knēziņas vadībā.

Ja jums ir dzīvoklis, māja, cita dzīvojamā vai arī sabiedriskā telpa, kurā vēlaties veikt remontu vai iekārtot to no jauna, tad kopīgi strādājot, mēs varam rast risinājumu jūsu telpu funkcionālam un modernam plānojumam. Kā nākmais solis sekos telpas vizuālias (3D vai skice) un tehniskais projekts meistaru vajadzībām.

Mēs varam, atbilstoši telpas pielietojumam un idejai, ieteikt labāko telpu plānojumu un starpsienu izveidi, telpu zonējumu un komunikāciju (apgaismojuma, rozešu, vājstrāvas, ūdensvadu un kanalizācijas plānojumu) izveidi.

Pašos pirmsākumos labi pārdomāts un izdzīvots plānojums palīdzēs izvairīties no liekām izmaiņām.

Laba interjera projekta neatņemama sastāvdaļa ir gaisma - tā var piešķirt gan vajadzīgo imidžu un noskaņu, gan pilnībā mainīt telpas uztveri. Gadu gaitā mums ir izveidojusies laba sadarbība ar apgaismojuma, tehnikas, santehnikas un mēbeļu tirgotājiem tirgotājiem, gan ar mēbeļu meistariem.  

 Interjera projekts, interjera konsultācija, interjerists, dizainers, arhitektūra, Sapņu studija

Verdant Eco Spa interjera dizains.

 

 Sekojiet mums arī Facebook un draugiem.lv

 

 

 

Sienu apgleznošana
Sienu apgleznošana
Lampas
Lampas
Realizētie projekti
Realizētie projekti