Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/content/40/7848340/html/sapnustudija/_includes/func_common.php on line 7
Sapņu studija - dizaina, interjera, foto studija / Studija
Studija  

Studija

 
Dāvanu karte
Jūs varat iegādāties dāvanu karti uz visu, ko mākam izgatavot vai izdomāt tieši Jums! Tā var būt bērna fotosesija vai sienas apgleznošana, kāzu fotogrāfu vai interjera dizanera palīdzība, mākslinieka rokām darinātas rotas vai stilista pakalpojumi. Tā var būt jau iepriekš paredzēta dāvana, konkrēta summa vai...arī iespējams...vienkārši kāda sapņa piepildīšana dāvanā!!! :)
Ja pie Jums ir nokļuvusi šāda kartiņa - droši zvaniet mums un kopā izdomāsim, kā izdaiļot Jūsu dienu! Mums vienmēr ir prieks izdomāt un iedzīvināt ko jaunu, līdz šim neatklātu! Tālākā informācija šeit...
  
Studija
Vai Jums patīk sapņot? Kā nu ne! Tāpēc jau mums dota šī dzīve - gluži kā krāsojamā grāmata, lai, atbalstot zodu plaukstā un lūkojoties mākoņos, sapņotu par puķēm, kuru krāsas ienest dzīvē. Un kādu dienu mēs aizsapņojāmies tik tālu, ka radās Sapņu studija. Nosaukums atnāca pats - jo studija bija mūsu sapnis un tika radīta, lai īstenotu jūsu sapņus.
 
No studijas lielajiem logiem paveras burvīgs skats uz mierīgo upi un vienmēr pulsējošo pilsētu, uz cakainajiem tiltiem un elektrolīniju bezgalīgajām paralēlēm, kas klātas ar čiepstošiem zvirbuļiem. Mums gribas, skatoties pa logu, dzerot smaržīgu Latte un piekožot kanēļmaizīti, sapņot kopā ar jums par pasākuma organizēšanu, kuru jūs tik ilgi gaidījāt, par to kā radīt skaistākās krelles, kas izdaiļos jūsu dienu, kā radīt fotogrāfiju, lai tā jums patiktu, uzrakstīt melodiju, lai uzlabotu omu un uzprojektētu un iedzīvinātu tieši jūsu sapņu dizainu.
 
Vai sapņosim kopā? :) Gaidām jūs jebkurā laikā, iepriekš vienojoties par to.

 
Mēs esam iemitinājušies Latvijas Mākslinieku Savienības namā
11.Novembra krastmalā 35, 4.stāvs, studija Nr.81a, Rīga, LV-1050.