Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/content/40/7848340/html/sapnustudija/_includes/func_common.php on line 7
Sapņu studija - dizaina, interjera, foto studija / Dizaina priekšmeti

Dizaina priekšmeti

 
 

Mēs esam ideju pilni, kā arī mūsu grozi ir pilni ar dažādiem burvīgiem auduma gabaliņiem, kas nākuši no dažādām pasaules malām, mūsu koka kastītēs glabājas dažādu noskaņu pērlītes un dekoriņi, kas tā vien sapņo, kā kļūt par ko īpašu. Un kaut kas no šī īpašā gaida tieši jūs!

Jūs varat izvēlēties vienu no mūsu piedāvātajām lietām, pasūtīt līdzīgu, tomēr katru reizi citādu un unikālu; jums tīkamajā stilā un krāsā vai arī pavisam ko citu, uzticoties mūsu izdomai.

Mēs gribam uzburt lampu, kas piepildīs jūsu istabu ar mājīguma pilnu noskaņu vai arī apgleznot kumodi, kuras tik ļoti pietrūkst tai vietā pie kamīna! Varam radīt krelles, lai izmainītu ikdienas plūdumu vai likt parādīties spilvenam, kura katrs gabaliņš spēj pavēstīt kādu stāstu. Pat tad, ja dzīvojat citā pasaules malā - pastāstiet mums, kas esat, un mēs piepildīsim jūsu sapņus!

 

Sekojiet mums arī Facebook un instagram

 


Warning: getimagesize(/var/chroot/home/content/40/7848340/html/sapnustudija/_upload/gallery/7/thumb/): failed to open stream: No such file or directory in /home/content/40/7848340/html/sapnustudija/_templates/galleries_list.php on line 33
Rotaslietas un aksesuāri
Rotaslietas un aksesuāri