Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/content/40/7848340/html/sapnustudija/_includes/func_common.php on line 7
Sapņu studija - dizaina, interjera, foto studija / Interjera dizains un projektēšana

Interjera dizains un projektēšana

Informācija:
Barbara Freiberga  - 28307476
e-pasts: barbara@sapnustudija.lv
 
Idejas nav pakļautas laika plūdumam - tās vienmēr ir tepat līdzās: cauri gadsimtiem sajaucas un apvienojas, radot aizvien jaunas un interesantas iespējas.
 

Ja jums ir dzīvoklis, māja, cita dzīvojamā vai arī sabiedriskā telpa, kurā vēlaties veikt remontu vai iekārtot to no jauna, tad kopīgi strādājot, mēs varam rast risinājumu jūsu telpu funkcionālam un modernam plānojumam.

Atbilstoši telpas pielietojumam un idejai, ieteiksim labāko telpu plānojumu un starpsienu izveidi, telpu zonējumu un komunikāciju (apgaismojuma, rozešu, vājstrāvas, ūdensvadu un kanalizācijas plānojumu) izveidi.

Pašos pirmsākumos labi pārdomāts un izdzīvots plānojums palīdzēs izvairīties no liekām izmaiņām nākotnē.

Ja ir nepieciešama pārplānošana vai būtiskas izmaiņas, tad sadarbībai ir iespējams piesaistīt arhitektu, inženieri vai citu speciālistu, atbilstoši risināmajam jautājumam.
 

 Sapņu Studija, interjera dizains, arhitektūra, dizainere Barbara Freiberga

Vizualizācija. Dzīvojamā māja Hanoverē. Dzīvojamā istaba.2014.-2015.gada projekts.

Laba interjera projekta neatņemama sastāvdaļa ir gaisma - tā var piešķirt gan vajadzīgo imidžu un noskaņu, gan pilnībā mainīt telpas uztveri. Tāpat gadu gaitā mums ir izveidojusies laba sadarbība ar apgaismojuma, tehnikas, santehnikas un mēbeļu tirgotājiem tirgotājiem, gan ar mēbeļu meistariem.  

 Interjera projekts, interjera konsultācija, interjerists, dizainers, arhitektūra, Sapņu studija

Vizualizācija. Dzīvojamā māja Hanoverē. Dzīvojamā istaba, skats uz virtuvi.2014.-2015.gada projekts.

 Sekojiet mums arī Facebook un draugiem.lv

 

 

Sienu apgleznošana
Sienu apgleznošana
Lampas
Lampas
Sadarbībā ar
Sadarbībā ar "Mājokļa jautājums"